Reference

NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY 

 www.skolkamladatka.cz

 

Toník 

šk.rok 2016/2017

Dobrý den, paní ředitelko,

chtěla jsem Vám i celému kolektivu velmi poděkovat za skvělou péči o Toníčka! 
Toníček za dobu, co k Vám docházel, udělal velké pokroky a hlavně do školky chodil rád! :) A to díky tomu, že se o děti staráte s velkou láskou a péčí, čehož si moc vážíme a za to vše velmi děkujeme!
Přeji, ať se Vám v tomto oboru/činnosti stále daří a máte spoustu dalších spokojených dětiček! :)

Ještě jednou velké díky! A.Č.

Nelinka

šk.rok 2015/2016

Školka a jesle Mláďatka je příjemné místo s rodinnou atmosférou, přátelským, řekla bych až maminkovským přístupem, místo, kam se naše dcerka těší. Paní učitelky včetně paní ředitelky jsou velmi milé, chápavé a k dětem přistupují individuálně. Každé dítě je pro ně osobnost a pečují o ně s láskou.

Ke školce patří hezká zahrada, kde si děti užívají zábavy na čerstvém vzduchu a čas od času se vydají i na procházky do blízkého okolí.

Ve školce se pořádají i akce pro rodiče s dětmi, tudíž zde mají rodiče možnost vidět vše, co se děti ve školce naučili.

Školka má prodlouženou pracovní dobu až do 18 hod. a je otevřena po celé léto, což je velké plus pro rodiny, které nemají možnost jiného hlídání.

Školku a jesle Mláďátka mohu doporučit všem rodičům a všem dětem, kterým se nechce od maminky :o) Nebojte se, dobře se o Vás postarají.  P.K.

 

 Honzík

“Jsem velice ráda, že můj syn Honzík navštěvuje školku Mláďátka na Suchdole. Do školky začal chodit v roce a půl a za dobu jeho působení ve školce u něho pozoruji velký pokrok a to především na úrovni mentální, sociální a motorické. Velice se mi líbí aktivní a individuální přístup učitelů ke každému dítěti a jejich profesionální chování - vždy dostávám zpětnou vazbu. Neváhám školku doporučit všem rodičům.”  J.G.


Reference www.dcmladatka.cz